53-годишен мъж е задържан за шофиране след употреба на алкохол

Употребил алкохол водач е засечен в хода на полицейска акция. Около 21.45 часа на 22 май в разградското село Стражец е спрян автомобил „БМВ“, управляван от 53-годишен шофьор.

В хода на проверката мъжът е тестван с дрегер, чиято цифрова индикация отчела 1,73 промила алкохол в издишания въздух.

YouTube

Взета е кръв за химичен анализ. Мъжът е задържан в РУ-Разград.

Започнато е бързо производство по чл.343 Б, ал.1 от НК.

TikTok

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



viber

Върни се горе