58-годишен шофьор с 2,09 промила е задържан в Разград, автомобилът е иззет

Лек автомобил „Ситроен С3“ е спрян за проверка около 22:30 часа на 16 май в ж.к. „Орел“ в град Разград. В хода на извършените контролни действия 58-годишният водач е тестван с техническо средство, като дрегерът отчита 2,09 промила алкохол в издишания въздух.

Водачът е отказал да даде кръвна проба за химичен анализ. Автомобилът е иззет, а по случая е образувано бързо производство по чл. 343Б, ал. 1 от Наказателния кодекс.

YouTube

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



viber

Върни се горе