Сигнал за пътно-транспортно произшествие в землището на кубратското село Беловец е получен около 12.45 часа на 15 май.
На място е установено, че лек автомобил „Опел Антара“, управляван от 63-годишен мъж, губи контрол и навлиза в насрещното платно, където се удря в паркирана „Тойота Аурис“.
Пострадалият водач е прегледан във ФСМП-Кубрат и след констатирана гръдна травма е транспортиран за допълнително лечение в МБАЛ-Разград.
Взета е кръв за химичен анализ. По случая се води досъдебно производство по чл.343, ал.1, Б във връзка с чл.342, ал.1 от НК.
Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]
facebook Присъединете се към нашата Facebook група за новини от Кубрат и региона.



