Двадесет деца на възраст между 1 и 2 години получиха подаръци по повод Международния ден на детето благодарение на благотворителна инициатива на анонимен дарител – приятел на Клуб „Емпатия“ в Кубрат.
На 2 юни най-малките пациенти на д-р Селиме Карагьозова в Разград бяха изненадани с чисто нови детски дрешки за пролетно-летния сезон. Инициативата беше организирана от Надие Карагьозова, която предостави дарението по време на профилактични прегледи и детски консултации.
Безвъзмездната помощ е осигурена от анонимен благодетел, свързан с Клуб „Емпатия“, като жестът е посветен на 1 юни – ден, който насочва вниманието към грижата за децата и значението на тяхното благополучие.
Д-р Селиме Карагьозова изрази благодарност към дарителя, сестринския екип и родителите на малките пациенти. По думите ѝ подобни инициативи създават положителна атмосфера и носят радост както на децата, така и на техните семейства.
Надие Карагьозова отбеляза, че благотворителните инициативи продължават и през тази година. Тя припомни, че през последните месеци бебета и деца от региона и района на Тутракан също са били зарадвани по време на различни празнични събития.
Организаторите подчертават, че подобни жестове показват силата на съпричастността и подкрепата към децата и техните семейства.
Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]
facebook Присъединете се към нашата Facebook група за новини от Кубрат и региона.



