Челен сблъсък на околовръстния път в Разград прати баба и дядо в болница

Сигнал за пътно-транспортно произшествие е получен на тел.112 около 13 часа днес.

На околовръстния път на град Разград, който минава покрай бившите поделения /Жандармерия и Полк/, автомобил „Фолксваген Тигуан“ навлиза в платното за насрещно движение и удря челно „Опел Астра“.

YouTube

Шофьорката от тежката катастрофа край Жандармерията вчера е била употребила алкохол

Зад волана на „Тигуан“-а е 39-годишна жена, която пътува сама в посока към т.нар. Виетнамски общежития. С другия автомобил се движели 76-годишен мъж и 75-годишната му съпруга.

TikTok

Двамата са откарани в МБАЛ-Разград, където в момента се изяснява състоянието им.

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



viber

Върни се горе