Сигнал за пътно-транспортно произшествие е получен на тел.112 около 13 часа днес.
На околовръстния път на град Разград, който минава покрай бившите поделения /Жандармерия и Полк/, автомобил „Фолксваген Тигуан“ навлиза в платното за насрещно движение и удря челно „Опел Астра“.
Шофьорката от тежката катастрофа край Жандармерията вчера е била употребила алкохол
Зад волана на „Тигуан“-а е 39-годишна жена, която пътува сама в посока към т.нар. Виетнамски общежития. С другия автомобил се движели 76-годишен мъж и 75-годишната му съпруга.
Двамата са откарани в МБАЛ-Разград, където в момента се изяснява състоянието им.
Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]
facebook Присъединете се към нашата Facebook група за новини от Разград и региона.


