Дарение на детски дрехи за малчугани в нужда в Кубрат

Доброволци към местната комисия в Кубрат дариха детски дрехи за малчуганите от детската ясла в града по време на среща, проведена на 19 май в сградата на общинската администрация.

По повод инициативата директорът на детската ясла Юлия Маринова и секретарят на Община Кубрат Надие Карагьозова подчертаха, че добротворчеството не чака празници и специални поводи, а присъства в ежедневието чрез малките жестове и подкрепата към хората в нужда.

YouTube

Дарението е било връчено на Юлия Маринова, която е благодарила за инициативата и е уверила, че дрехите ще достигнат до деца, които имат нужда от тях.

По време на срещата директорът на детската ясла е получила и символични подаръци – папка с позитивни послания и детска раничка.

TikTok

От местната комисия споделят, че подобни инициативи са сред най-смислените и емоционални срещи, които оставят трайна следа.

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



viber

Върни се горе