Детска градина „Слънце“ в Исперих отбеляза 40-годишен юбилей с тържествен спектакъл

Детска градина „Слънце“ отбеляза своя 40-годишен юбилей с празничен спектакъл под надслов „Вълшебна приказка за България“.

В програмата участваха деца и педагогически екип на детската градина, които представиха музикални и танцови изпълнения с акцент върху българските традиции, родолюбието и културното наследство.

YouTube

Събитието се проведе пред препълнена зала с родители, гости и приятели на образователната институция.

От името на кмета Белгин Шукри поздрав към екипа отправи заместник-кметът Аксел Кючюк, който връчи поздравителен адрес и цветя. В официалното обръщение е подчертан приносът на учителите и персонала за развитието на детската градина през годините.

TikTok

Сред гостите на събитието бяха още председателят на Общинския съвет Бейти Бекир и директорът на дирекция „Хуманитарни дейности“ Исмаил Айдън, както и първият директор на детската градина.

Юбилейният спектакъл завърши с празнична атмосфера и висока оценка за работата на педагогическия екип.

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



viber

Върни се горе