За четиридесет и първи път Исперих посрещна четниците в похода „По стъпките на четата на Таньо войвода“.
Зам.-кметът Аксел Кючюк приветства организаторите и участниците в патриотичната проява, които и тази година бяха от над 10 училища от региони, през които преминава походът. Сред тях бяха и групи от исперихската детска градина „Първи юни“, Основно училище „Васил Априлов“ – гр. Исперих, Основно училище „Христо Ботев“ – гр. Исперих, ПГ „Васил Левски“ и ПГ по СС „Хан Аспарух“ – гр. Исперих.

На централната алея в града се проведе преглед на маршовата и патриотична песен, а участниците в прегледа получиха грамоти и медали за участие.
На посрещането на Похода присъства и областният управител на Област Разград Айлин Башева.
Възпитаници на Детска градина „Първи юни“, Детска градина „Слънце“ и Детска вокална група „Теменуга“ поздравиха присъстващите с патриотични и фолклорни изпълнения.
Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]
facebook Присъединете се към нашата Facebook група за новини от Исперих и региона.



