Исперих посрещна за 41-ви път четниците в похода „По стъпките на Таньо войвода“

За четиридесет и първи път Исперих посрещна четниците в похода „По стъпките на четата на Таньо войвода“.

Зам.-кметът Аксел Кючюк приветства организаторите и участниците в патриотичната проява, които и тази година бяха от над 10 училища от региони, през които преминава походът. Сред тях бяха и групи от исперихската детска градина „Първи юни“, Основно училище „Васил Априлов“ – гр. Исперих, Основно училище „Христо Ботев“ – гр. Исперих, ПГ „Васил Левски“ и ПГ по СС „Хан Аспарух“ – гр. Исперих.

YouTube

На централната алея в града се проведе преглед на маршовата и патриотична песен, а участниците в прегледа получиха грамоти и медали за участие.

TikTok

На посрещането на Похода присъства и областният управител на Област Разград Айлин Башева.

Възпитаници на Детска градина „Първи юни“, Детска градина „Слънце“ и Детска вокална група „Теменуга“ поздравиха присъстващите с патриотични и фолклорни изпълнения.

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



viber

Върни се горе