Клубът на хората с увреждания в Исперих бе домакин на приятелска среща с представители на пенсионерски клубове от Тутракан, Завет, Дулово, Кубрат и Мартен.
Сърдечно приветствие към гостите отправи кметът на община Исперих Белгин Шукри, който им пожела приятни мигове, изпълнени с добро настроение, нови приятелства и споделени емоции. В своето обръщение той подчерта, че общинското ръководство последователно работи в подкрепа на хората с увреждания и възрастните хора, като ще продължи да насърчава инициативите, които създават възможности за общуване, активен социален живот и взаимна подкрепа.
Срещата премина в приятелска атмосфера, с много усмивки, разговори и споделени преживявания, затвърждавайки връзките между клубовете и духа на взаимното уважение и съпричастност.
Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]
facebook Присъединете се към нашата Facebook група за новини от Исперих и региона.



