На 8 май 2026 г. Синдикатът на българските учители връчи наградите от Националния конкурс „Учител на годината“ за двадесет и девета поредна година. В конкурса участваха 71 учители и директори, като победителите бяха излъчени в десет различни направления.
На церемонията присъстваха президентът на КНСБ Пламен Димитров, вицепрезидентът Даниела Алексиева, началници на Регионални управления на образованието, директори, учители и социални партньори.
Списъкът с отличените участници е публикуван на официалната страница на синдиката.
Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]
facebook Присъединете се към нашата Facebook група за новини от Разград и региона.


