КНСБ връчи наградите от националния конкурс за учители

На 8 май 2026 г. Синдикатът на българските учители връчи наградите от Националния конкурс „Учител на годината“ за двадесет и девета поредна година. В конкурса участваха 71 учители и директори, като победителите бяха излъчени в десет различни направления.

На церемонията присъстваха президентът на КНСБ Пламен Димитров, вицепрезидентът Даниела Алексиева, началници на Регионални управления на образованието, директори, учители и социални партньори.

YouTube

Списъкът с отличените участници е публикуван на официалната страница на синдиката.

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



viber

Върни се горе