Лудогорец стартира срещу Клаксвик в квалификациите на Женската Шампионска лига

Женският отбор на Лудогорец ще се изправи срещу шампиона на Фарьорските острови Клаксвик в първия предварителен кръг на Женската Шампионска лига.

Победителят ще бъде определен в мини турнир, в който участват още шампионите на Косово и Молдова – Митровица и Зимбру. Съгласно регламента на УЕФА всички срещи в тази фаза ще се играят в един мач на терен, определен от европейската футболна централа.

YouTube

При успех срещу Клаксвик, Лудогорец ще се изправи срещу победителя от двубоя между Митровица и Зимбру. Победителят от тази среща ще продължи към втория квалификационен кръг на турнира.

В следващата фаза разградският тим може да срещне шампиона на Норвегия Бран, унгарския Ференцварош или победителя от мини турнира с участието на ПАОК, Нефтчи, Апоел Йерусалим и Будучност.

TikTok

Първите двубои са насрочени за 22 юли, като мястото на провеждане и началните часове предстои да бъдат обявени от УЕФА.

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



viber

Върни се горе