Община Исперих отбеляза професионалния празник на социалните работници с посещения и поздрави

По повод професионалния празник на социалните работници, заместник-кметът на Община Исперих Аксел Кючюк посети социалните услуги на територията на общината. По време на визитите той предаде поздрави и благодарност от името на кмета Белгин Шукри.

В рамките на срещите с екипите в социалната сфера беше изразена признателност към труда на специалистите, които работят с уязвими групи. На служителите бяха връчени поздравителни адреси и цветя.

YouTube

От страна на общинското ръководство беше подчертано значението на социалната работа и ролята на служителите, които изпълняват задълженията си с професионализъм и ангажираност. Посочено беше, че местната власт ще продължи да подкрепя развитието на социалните услуги в общината.

От Община Исперих отправят пожелания към работещите в сектора за здраве и успешна професионална реализация.

TikTok

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



viber

Върни се горе