Поздравиха служителите на Бюрото по труда в Исперих по повод професионалния им празник

По повод професионалния празник на служителите в Дирекция „Бюро по труда“ в Исперих бе отправен поздрав от името на кмета на общината Белгин Шукри. Поздравлението бе поднесено от заместник-кмета Аксел Кючюк.

По време на срещата екипът на институцията бе поздравен за своята работа и приноса си в подкрепа на хората, търсещи реализация и развитие на пазара на труда. В знак на уважение и признателност бяха поднесени цвете и поздравителен адрес към служителите.

YouTube

В приветствието си заместник-кметът подчерта значимостта на дейността на специалистите, свързана с подкрепата за хората при намиране на работа и професионална реализация.

Отправени бяха пожелания за здраве, професионални успехи и удовлетворение от работата към всички служители на Дирекция „Бюро по труда“ в Исперих.

TikTok

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



viber

Върни се горе