По повод професионалния празник на служителите в Дирекция „Бюро по труда“ в Исперих бе отправен поздрав от името на кмета на общината Белгин Шукри. Поздравлението бе поднесено от заместник-кмета Аксел Кючюк.
По време на срещата екипът на институцията бе поздравен за своята работа и приноса си в подкрепа на хората, търсещи реализация и развитие на пазара на труда. В знак на уважение и признателност бяха поднесени цвете и поздравителен адрес към служителите.
В приветствието си заместник-кметът подчерта значимостта на дейността на специалистите, свързана с подкрепата за хората при намиране на работа и професионална реализация.
Отправени бяха пожелания за здраве, професионални успехи и удовлетворение от работата към всички служители на Дирекция „Бюро по труда“ в Исперих.
Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]
facebook Присъединете се към нашата Facebook група за новини от Исперих и региона.



