Ученици от ПГ „Васил Левски“ – Исперих участват в международен проект по „Еразъм+“

Възпитаници на Профилирана гимназия „Васил Левски“ се включиха в нов международен проект по програма „Еразъм+“. Участници в мобилността са Джем Вежди и Андрей Димитров – ученици от професионална паралелка „Приложно програмиране“, под ръководството на учителя по английски език Шефкет Шефкет.

В проекта участват още Йознур Осман от Випуск 2017 и Светлозар Стоев от Випуск 2024 на гимназията.

YouTube

Мобилността се провежда в град Мерсин, Турция, в периода от 10 до 16 май 2026 г. по проект Erasmus+ KA152 – YOU-WIDE 4 YOUTH: Well-being, Inclusion, Democracy, Empowerment.

Партньор по проекта е СНЦ „Нов полет“.

TikTok

Проектът е насочен към насърчаване на активното участие на младите хора, междукултурния диалог, приобщаването и развитието на ключови умения чрез международно сътрудничество и обмен на опит.

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



viber

Върни се горе