ОДМВР – Разград уведомява гражданите, че на 22 май 2026 г. /петък/ административното обслужване в сектор „Български документи за самоличност“ ще се осъществява през входа за служебни автомобили от южната страна на сградата.
Промяната се налага заради продължаващите строително-ремонтни дейности по сградата на община Разград.
Молим гражданите да имат предвид временното неудобство и да се съобразят с указанията на полицейските служители.
Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]
facebook Присъединете се към нашата Facebook група за новини от Разград и региона.


