Временно променят входа за сектор „Български документи за самоличност“ в Разград в петък

ОДМВР – Разград уведомява гражданите, че на 22 май 2026 г. /петък/ административното обслужване в сектор „Български документи за самоличност“ ще се осъществява през входа за служебни автомобили от южната страна на сградата.

Промяната се налага заради продължаващите строително-ремонтни дейности по сградата на община Разград.

YouTube

Молим гражданите да имат предвид временното неудобство и да се съобразят с указанията на полицейските служители.

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



viber

Върни се горе