Лудогорец среща Видеотон след нов успех над Крусейдърс

Лудогорец ще играе с Видеотон във втория предварителен кръг на Шампионската лига. Момчетата на Пауло Аутори победиха Крусейдърс и в реванша с 2:0 и с общ резултат 9:0 продължават напред.

През първото полувреме на стадион “Сийвю” Лудогорец имаше тотално превъзходство, но стигна само до един гол. Браун си вкара автогол в 11-ата минута след опит да изчисти топката пред Сверчок. 60 секунди по-късно резултатът можеше да стане 0:2, но шут на Лукоки срещна гредата.

В началото на втората част Лудогорец като по чудо не вкара втори гол. Последователно отблизо пропуснаха Лукоки и Марселиньо.  Такъв все пак падна в 65-ата минита, когато Шверчок отбеляза с удар по земя от дъгата на наказателното поле.  В 70-ата минута в игра се появи Антон Недялков. Той замени Натанаел. Това не дебют за привлечения от Далас ляв бек в официален мач със зелената фланелка.

КРУСЕЙДЪРС – ЛУДОГОРЕЦ 0:2

0:1 Родни Браун (11′) – автогол
0:2 Якуб Шверчок (65′)

Крусейдърс: О’Нийл, Бърнс, Бевърланд, Лоури (67- Кадел), Карвил, Форсут, Джордан Оуенс (32- Къшли), Кайл Оуенс, Сноди, Браун, Кларк (81- Глакин)

Лудогорец: Брун, Сисиньо (61- Панов), Терзиев, Моци, Натанаел (70 – Недялков), Саша, Дяков, Марселиньо, Пауло, Лукоки, Шверчок (79- Бакалов)