Кешерю с два гола за Румъния при победа с 4:1, Моци и Григоре също титуляри

Голмайсторът на Лудогорец Клаудио Кешерю игра много силно и отбеляза два гола при победата на румънския национален отбор срещу представителния тим на Фарьорските острови в европейска квалификация. Кешерю заби две попадения в рамките на четири минути през първото полувреме, като воденият от Козмин Контра тим спечели с 4:1.

Двубоят в Клуж бе паметен за румънските национали от Лудогорец. Освен Кешерю в стартовия състав попаднаха също централните защитници Козмин Моци и Драгош Григоре. Двамата записаха по 90 минути, а Кешерю остана на терена до 69-ата минута. Това е първа победа за северните ни съседи в група F на европейските квалификации. В предния кръг Румъния загуби с 1:2 от Швеция, като голът за комшиите бе дело на Клаудио Кешерю, който вече има три гола в две срещи.