Лудогорец и ЦСКА-София не успяха да си вкарат

Снимка: Ludogorets.com

Лудогорец и ЦСКА-София не успяха да се победят в двубоя от XXVIII кръг на Първа професионална лига. Крайният резултат е 0:0. Припомняме, че в сряда отново на „Лудогорец Арена“ се бяха изправили двата отбора в мач за Купата на България в който „червените“ успяха да вкарат едно попадение.

Още във втората минута на двубоя ЦСКА-София имаха шанс да вкарат чрез Евандро, но Ренан се намеси подобаващо.

Публикувахте от PFC Ludogorets 1945 в Събота, 6 април 2019 г.

Отново Енвардо в 9-ата минута имаше шанс да отбележи след подаване на Рубен Пинто и изстрел към вратата пазена от Ренан, който успя да улови във въздуха.

В 27-ата минута Лукас Саша пусна към Кешерю, който опита да стреля, но твърде неточно.

В 43-ата минута Лудогорец записа първия точен удар посока вратата на гостите, който бе дело на Клаудио Кешерю, но изстрелът бе изпратен право в ръцете на Черниаускас.

😕 ПОЛУВРЕМЕ: Нулево равенство между Лудогорец и ЦСКА-София ⌨️ Какво се случи през първото полувреме 👉…

През второто полувреме Лудогорец показа сили и се върна в мача с повече атаки към вратата на „червените“, но не успяха да стигнат до гол до края на двубоя.

ЛУДОГОРЕЦ – ЦСКА-СОФИЯ 0:0

Лудогорец: Ренан дос Сантос, Антон Недялков, Драгош Григоре, Козмин Моци, Лукас Саша, Светослав Дяков, Вандерсон, Джоди Лукоки (46 – Адриан Попа), Серкан Юсеин (73 – Абел Анисе), Марселиньо, Клаудио Кешерю

ЦСКА-София: Витаутас Черниаускас, Жеферсон, Николай Бодуров, Нуно Томаш, Иван Турицов, Жоржиньо, Али Соу, Евандро (69 – Едвин Джеси), Кристиян Малинов, Тиаго Родригес (92 – Божидар Чорбаджийски), Рубен Пинто (78 – Валентин Антов)

Жълти картони: Светослав Дяков (Лудогорец); Жеферсон (ЦСКА-София).