Бистришките ветерани победиха Лудогорските с 3:1 в София

Снимка: ludogorets.com

Ветераните на Лудогорец загубиха мача за титлата от Витоша.

Тигрите“, с капитан Бойко Борисов, победиха с 3:1 “орлите” на стадиона в Бистрица. Бившият национал Георги Пеев откри от дузпа с 20-ата минута. До нарушението се стигна, след като Борисов изведе Светослав Петров, който бе фаулиран в наказателното поле. В 39-ата минута Росен Василев покачи на 2:0. Малко преди края на срещата премиерът Борисов изпълни пряк свободен удар, топката стигна до Пасхалис, който сам срещу вратаря Чавдаров направи 3:0. В последните секунди Валентин Станчев оформи крайния резултат след самостоятелен пробив.

Мачът бе изгледан от собственика на Лудогорец Кирил Домусчиев. Той бе заедно с изпълнителния директор Ангел Петричев.

ВИТОША (БИСТРИЦА) – ЛУДОГОРЕЦ 3:1 – ветерани

Съставът на Витоша: Д. Митов, В. Андонов, Й. Върбанов, Е. Енгибаров, Г. Гинчев, Н. Вучев, Св. Петров, Р. Василев, Г. Пеев, Д. Кръстев, Б. Борисов
Резерви: Н. Христозов, М. Германов, Б. Георгиев, Д. Пасхалис, Б. Иванов, С. Ташков, Г. Чанев, Ч. Атанасов

Съставът на Лудогорец: Здр. Чавдаров, Р. Иванов, Г. Цонев, М. Любенов, Ив. Спасов, Хр. Господинов, С. Вели, Д. Мутафов, М. Спасов, М. Петров, В. Станчев
Резерви: Юл. Стоянов, Т. Йосифов, Ст. Йорданов, Анг. Петричев, Х. Цончев