Промени в програмата на efbet Лига заради изборите, 1/8 финалите за Купата на България се отлагат за декември

© Pixabay.com

Спортно-техническата комисия на БФС пренасрочи мачовете от 1/8-финалите за Купата на България за началото на декември. Промяната е по настояване на МВР заради предстоящите местни избори в края на месеца.

Ето какво гласи и цялото съобщение от футболната централа:

  • Предвид писмо от 14.10.2019 година на МВР и тяхно изрично настояване и невъзможност да охраняват футболни срещи на датите около изборите 25,26,27,28 октомври и датите около балотажите на 1,2,3 и 4 ноември са наложителни промени в провеждането на първенството на Първа и Втора лига.
  • Срещите за 1/8 финала на купа България се пренасрочват за 03.12-05.12.2019 година.
  • Срещите от XIV-ти, XV-ти и XVI-ти кръг на Първа лига, ще се играят по следната програма:

XIV кръг

29.10/вторник/ Берое Ботев Вр 13.30 Диема спорт
  Локомотив Пд Черно море 16.00 Диема спорт
  Царско село Лудогорец 18.30 Диема спорт
30.10 /сряда/ Ботев Пд Арда Кж 16.00 Диема спорт
  Етър ВТ ЦСКА –София 18.30 Диема спорт
31.10/четвъртък/ Витоша Славия 16.00 Нова спорт
  Левски Дунав 18.30 Диема спорт

XV кръг

02.11 /събота/ Лудогорец Берое 17.30 Диема спорт
05.11 /вторник/ Ботев Вр Витоша 12.30 Диема спорт
  Славия Локомотив Пд 15.00 Диема спорт
  Черно море ЦСКА –София 17.30 Диема спорт
06.11 /сряда/ Дунав Ботев Пд 13.00 Диема спорт
  Левски Етър ВТ 15.30 Диема спорт
07.11/четвъртък/ Арда Кж Царско село 15.30 Нова спорт

XVI кръг

08.11 /петък/ Локомотив Пд Ботев Вр 17.30 Диема спорт
09.11 /събота/ Етър ВТ Черно море 15.00 Диема спорт
  ЦСКА –София Славия 17.30 Диема спорт
10.11 /неделя/ Берое Арда Кж 12.45 Диема спорт
  Ботев Пд Левски 15.15 Диема спорт
  Витоша Лудогорец 17.45 Диема спорт
11.11/понеделник/ Царско село Дунав 17.30 Нова спорт

 

Срещите от XIII-ти, XIV-ти и XV-ти кръг на Втора лига, ще се играят по следната програма:

 XIII кръг 16.00

24.10 /четвъртък/ Локомотив Сф Литекс 15.00 Диема спорт
  Хебър Пз Пирин Бл    
  Спартака Пл Септември Сф    
  Поморие Локомотив ГО    
  Монтана Струмска слава 17.00  
  Ботев Гълъбово Черноморец Бч 18.00  
  ЦСКА 1948 Нефтохимик 1962 19.00  
15.11/петък/ Лудогорец ІІ Кариана 14.30  
  Спартак Вн почива    

XIV кръг 14.30

30.10/сряда/ Нефтохимик 1962 Лудогорец ІІ 17.30  
31.10 /четвъртък/ Хебър Пз ЦСКА 1948 13.30 Диема спорт
  Струмска слава Поморие    
  Кариана Ботев Гълъбово    
  Септември Сф Спартак Вн    
  Черноморец Бч Локомотив Сф 15.00  
  Литекс Спартака Пл 16.30  
  Пирин Бл Локомотив ГО 18.00  
  Монтана почива    

XV кръг 14.30

09.11/събота/ Монтана Септември Сф 12.15 Диема спорт
  Спартака Пл Черноморец Бч    
  Локомотив ГО Струмска слава    
  Ботев Гълъбово Нефтохимик 1962 16.30  
10.11 /неделя/ Локомотив Сф Кариана    
  Спартак Вн Литекс    
  ЦСКА 1948 Пирин Бл 17.00  
11.11/понеделник/ Лудогорец ІІ Хебър Пз    
  Поморие почива    

 Програмата е съгласувана с Футбол Про Медия и БПФЛ. БФС си запазва правото на промени в програмата

Върни се горе