Промени в програмата на efbet Лига заради изборите, 1/8 финалите за Купата на България се отлагат за декември

© Pixabay.com

Спортно-техническата комисия на БФС пренасрочи мачовете от 1/8-финалите за Купата на България за началото на декември. Промяната е по настояване на МВР заради предстоящите местни избори в края на месеца.

Ето какво гласи и цялото съобщение от футболната централа:

  • Предвид писмо от 14.10.2019 година на МВР и тяхно изрично настояване и невъзможност да охраняват футболни срещи на датите около изборите 25,26,27,28 октомври и датите около балотажите на 1,2,3 и 4 ноември са наложителни промени в провеждането на първенството на Първа и Втора лига.
  • Срещите за 1/8 финала на купа България се пренасрочват за 03.12-05.12.2019 година.
  • Срещите от XIV-ти, XV-ти и XVI-ти кръг на Първа лига, ще се играят по следната програма:

XIV кръг

29.10/вторник/БероеБотев Вр13.30Диема спорт
 Локомотив ПдЧерно море16.00Диема спорт
 Царско селоЛудогорец18.30Диема спорт
30.10 /сряда/Ботев ПдАрда Кж16.00Диема спорт
 Етър ВТЦСКА –София18.30Диема спорт
31.10/четвъртък/ВитошаСлавия16.00Нова спорт
 ЛевскиДунав18.30Диема спорт

XV кръг

02.11 /събота/ЛудогорецБерое17.30Диема спорт
05.11 /вторник/Ботев ВрВитоша12.30Диема спорт
 СлавияЛокомотив Пд15.00Диема спорт
 Черно мореЦСКА –София17.30Диема спорт
06.11 /сряда/ДунавБотев Пд13.00Диема спорт
 ЛевскиЕтър ВТ15.30Диема спорт
07.11/четвъртък/Арда КжЦарско село15.30Нова спорт

XVI кръг

08.11 /петък/Локомотив ПдБотев Вр17.30Диема спорт
09.11 /събота/Етър ВТЧерно море15.00Диема спорт
 ЦСКА –СофияСлавия17.30Диема спорт
10.11 /неделя/БероеАрда Кж12.45Диема спорт
 Ботев ПдЛевски15.15Диема спорт
 ВитошаЛудогорец17.45Диема спорт
11.11/понеделник/Царско селоДунав17.30Нова спорт

 

Срещите от XIII-ти, XIV-ти и XV-ти кръг на Втора лига, ще се играят по следната програма:

 XIII кръг 16.00

24.10 /четвъртък/Локомотив СфЛитекс15.00Диема спорт
 Хебър ПзПирин Бл  
 Спартака ПлСептември Сф  
 ПомориеЛокомотив ГО  
 МонтанаСтрумска слава17.00 
 Ботев ГълъбовоЧерноморец Бч18.00 
 ЦСКА 1948Нефтохимик 196219.00 
15.11/петък/Лудогорец ІІКариана14.30 
 Спартак Внпочива  

XIV кръг 14.30

30.10/сряда/Нефтохимик 1962Лудогорец ІІ17.30 
31.10 /четвъртък/Хебър ПзЦСКА 194813.30Диема спорт
 Струмска славаПоморие  
 КарианаБотев Гълъбово  
 Септември СфСпартак Вн  
 Черноморец БчЛокомотив Сф15.00 
 ЛитексСпартака Пл16.30 
 Пирин БлЛокомотив ГО18.00 
 Монтанапочива  

XV кръг 14.30

09.11/събота/МонтанаСептември Сф12.15Диема спорт
 Спартака ПлЧерноморец Бч  
 Локомотив ГОСтрумска слава  
 Ботев ГълъбовоНефтохимик 196216.30 
10.11 /неделя/Локомотив СфКариана  
 Спартак ВнЛитекс  
 ЦСКА 1948Пирин Бл17.00 
11.11/понеделник/Лудогорец ІІХебър Пз  
 Помориепочива  

 Програмата е съгласувана с Футбол Про Медия и БПФЛ. БФС си запазва правото на промени в програмата

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



Присъедини се към нашите Facebook групи

Новини Разград
Новини Завет
Новини Исперих
Новини Кубрат
Новини Лозница
Новини Цар Калоян
Новини за Лудогорец
ЖК "Орел" - гр. Разград
кв. Бели лом - Разград
ЖК "Освобождение" - Разград
Новини - Североизточна България
Пътна обстановка и ПТП-та в област Разград
Върни се горе