Лудогорец писа отличен „6“ на Кайрат в Турция

Снимка: ludogorets.com

Лудогорец разгроми Кайрат с 6:0 в третата си контрола от лагера в Турция. Шампионите имаха тотално превъзходство през целия мач. Особено силно представяне направи крайния бранител Талеб Тауата, който бе заменен след 45 минути игра. Израелският защитник подаде за първите два гола за „зелените“, като тормозеше отбраната на Кайрат през цялата първа част.

Клаудиу Кешеру откри резултата след 62 секунди игра, а в 38-ата Жоржиньо удвои за Лудогорец. Другите четири гола паднаха през втората част, след като Якуб Шверчок вкара на два пъти (66 и 76), а Мавис Чибота и Димо Бакалов (68 и 70) от дузпи също се разписаха.

YouTube

Лудогорец помете Кайрат с 6:0 Лудогорец разгроми Кайрат с 6:0 в третата си контрола от лагера в Турция. Шампионите…

Публикувахте от PFC Ludogorets 1945 в Сряда, 29 януари 2020 г.