Лудогорец победи с 2:1 Локомотив (Горна Оряховица) в контролна среща

Лудогорец победи в контрола втородивизионния Локо (ГО) с 2:1. Срещата бе неофициален дебют за новото попълнение Оливие Вердон, който остана на терена до последния съдийски сигнал. Мачът се игра в две полувремена по 40 минути.

YouTube

Лудогорец обърна 2:1 Локо (ГО) в контролаЛудогорец победи в контрола втородивизионния Локо (ГО) с 2:1. Срещата бе…

Публикувахте от PFC Ludogorets 1945 в Сряда, 16 септември 2020 г.

Още в 3-ата минута след подаване на Икоко отдясно Ману нацели гредата. След това пък Текпетей бе изведен зад защитата от Каули, но се засуети и бе блокиран от Таушанов. В 7-ата минута „железничарите“ поведоха. След отлично подаване отляво опитният голмайстор Владислав Мирчев не сбърка. Последвaха пропуски на Ихинио и Доминик Янков, преди логичното да се случи в 36-ата минута. Тогава Бърнард Текпетей реализира, след като се възползва от центриране в наказателното поле и елегантно преодоля Християн Христов – 1:1.

Лудогорец стигна до пълния обрат в 52-ата минута. Тогава след поредната многоходова атака Икоко намери младока Цветослав Петров, който с първото си докосване без проблеми вкара за 2:1.

ЛУДОГОРЕЦ – ЛОКОМОТИВ (ГОРНА ОРЯХОВИЦА) 2:1

0:1 Владислав Мирчев (8′)
1:1 Бернард Текпетей (35′)
2:1 Цветослав Петров (53′)

ЛУДОГОРЕЦ: Пламен Илиев (41 – Дамян Дамянов), Джордан Икоко, Георги Терзиев (50 – Петър Генчев), Оливие Вердон, Талеб Тауата (41 – Димитър Илиев), Светослав Дяков, Доминик Янков (41 – Иван Йорданов), Каули Оливейра (50 – Цветослав Петров), Елвис Ману (41 – Жоржиньо), Бернард Текпетей (41 – Мавис Чибота), Ихинио Марин (50 – Димитър Митков)

ЛОКОМОТИВ ГО: Християн Христов (41 – Ивайло Василев), Петко Цанков, Пламен Пенев, Тодор Таушанов, Виктор Митев, Петър Чалъков, Иван Иванов, Джунейт Яшар (52 – Янислав Цачев), Иван Винков (59 – Кристиян Райчев), Александър Стефанов (69 – Иван Славов), Владислав Мирчев (62 – Момчил Кузманов).