Кметът на Исперих награди четирима спортисти от клуба по борба „Осман Дуралиев“

Вчера, в присъствието на зам.-кмета Ариф Ахмед и председателя на Общинския съвет Бейти Бекир, кметът на община Исперих инж. Белгин Шукри награди с парична сума четирима състезатели от спортен клуб по борба „Осман Дуралиев“. Спортистите заеха първите места на Държавното лично първенство по борба за деца, което се проведе в Сливен, и на първенството за кадети, което се състоя в Бургас този месец.

„Радвам се, че с всяка година постиженията Ви се увеличават и съм истински горд от факта, че прославяте нашия град с успехите си,“ – обърна се към медалистите градоначалникът и им пожела още много убедителни и славни победи.

Наградените спортисти са:

• Аксел Тансел Кадир, спечелил I място на Държавното лично първенство по борба за деца, категория 35 кг;
  • Сейко Бисеров Калинов, спечелил I място на Държавното лично първенство по борба за деца, категория 53 кг;
  • Анъл Ерхан Назиф, спечелил II място на Държавното лично първенство по борба за деца, категория 47 кг;
  • Орлин Илиянов Асенов, спечелил III място на Държавното лично първенство по борба за кадети, категория 92 кг.