Лудогорец с равен срещу вицешампиона от миналия сезон (ВИДЕО)

Лудогорец загуби първи точки в първенството. Шампионите направиха 0:0 с Черно море и събраха 13 точки от 5 мача.

През първото полувреме „орлите“ имаха тотално превъзходство над противника, но гол във вратата на бившия страж на Лудогорец Пламен Илиев така и не падна. Камара, Дуа, Рик Джонатан и Кайо Видал имаха добри ситуации, но не успяха да отбележат. В 27 -ата минута реферите не отсъдиха дузпа за Лудогорец, след като Цветомир Панов извърши явно нарушение срещу Кайо Видал, без дори да играе за топката.

YouTube

През второто полувреме Лудогорец отново владееше инициативата, но ситуацията се усложни в 75-ата минута, когато Камара бе изгонен с директен червен картон след намеса на ВАР. Въпреки това домакините продължиха да натискат, но така и не успяха да стигнат до попадение.