Превантивен ремонт на съоръжения за отводняване в центъра на Побит камък

Кметството информира жителите, че по негова инициатива и с участието на служители към администрацията е извършен ремонт на две отводнителни шахти, разположени на площада пред сградата на кметството.

Съоръженията не са били ремонтирани от изграждането им, което с течение на времето е довело до затруднения за водачите на моторни превозни средства и пешеходците в района. Проблемът е бил многократно посочван от граждани и след извършен оглед е взето решение за необходимите ремонтни действия.

YouTube

Ремонтът е осъществен с доброволен труд от Анчо Петров и с участието на служителите Юлиян и Хюсеин от кметството.

Администрацията отчита ангажираността при изпълнението на дейностите и благодари на жителите за проявеното търпение по време на ремонта.

TikTok

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



viber

Върни се горе