Лудогорец U13 срази Провадия с 16:0

Момчетата от Лудогорец U13 отдавна се доказаха като умели претенденти в съревнование в по-голямото възрастово първенство U14. Поредния си успех, най-впечатляващ от началото на сезона, подрастващите “орли” записаха по време на междинния кръг, в който се изправиха срещу едноименните противници от Провадия. Разградчани нанесоха тежко поражение на опонентите с краен резултат 16:0.

Успехът маркира шестата безпогрешна стъпка на разградчани. Те извоюваха впечатляващия успех на свой терен и не оставиха никакво съмнение за високите си футболни умения. Качествената им игра се отрази в красноречивия победен резултат, който до полувремето набъбна до 4:0.

YouTube

Момчетата играха силно, но имам известни забележки към представянето им през второто полувреме, заяви старши треньорът на Лудогорец U13 Светлин Иванов.

Тази седмица ще изпита силите на водения от него отбор в още един шампионатен сблъсък. В неделя юношите на Лудогорец U13 предстои да гостуват на Рилци в Добрич.

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



viber

Върни се горе