Лудогорец премаза ЦСКА (Москва) с 5:1 в Разград

Снимка: ludogorets.com

Лудогорец победи руският ЦСКА (Москва) с 5:1 в мач от група H на Лига Европа.

Клаудио Кешерю е номиниран за играч на седмицата в Лига Европа

Още в 11-ата минута гостите откриха с гол на Дивеев. До края на първата част Лудогорец имаше няколко възможности за гол, но до такъв не се стигна.

Малко след началото на втората част тимът на „Орлите“ се развихри. Вандерсон вкара за 1:1 в 47-ата минута.Две минути по-късно точен за 2:1 бе Джоди Лукоки. След още две се разписа и Клаудио Кешерю за 3:1.

В 68-ата минута отново Кешерю бе автор на четвъртото попадение във вратата на московчани.

За крайното 5:1 голът отново бе дело на румънецът след изпълнение на дузпа в 72-ата минута.

💪 Край на мача. Победа за Лудогорец с 5:1 ⌨️ Какво се случи по време на мача 👉…

Публикувахте от PFC Ludogorets 1945 в Четвъртък, 19 септември 2019 г.

След разгрома над ЦСКА (Москва), Лудогорец оглави групата. Другия двубой между Еспаньол и Ференцварош завърши 1:1.

ЛУДОГОРЕЦ – ЦСКА (МОСКВА) 5:1
0:1 Дивеев (11′)
1:1 Вандерсон (47′)
2:1 Лукоки (50′)
3:1 Кешерю (52′)
4:1 Кешерю (68′)
5:1 Кешерю (72′) – дузпа

ЛУДОГОРЕЦ: Ренан, Недялков, Сисиньо, Форстър, Григоре, Анисе, Баджи, Лукоки (83 – Жоржиньо), Марселиньо (75 – Горалски), Вандерсон, Кешерю (87 – Битон)

ЦСКА: Акинфеев, Фернандес, Дивеев, Карпов, Биол (54 – Чалов), Магнусон, Обляков, Влашич, Бистрович, Нишимура (54 – Ахметов), Кучаев