Вижте кандидатите за кметския стол в Лозница и общинските съветници

Вече са ясни кандидатите за кметския стол в община Лозница и кандидатите за общински съветници.

Ето ги и тях:

Кандидати за кмет

Собствено, бащино и фамилно име Партия/Коалиция
Севгин Назъм Шукри партия ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ- ДПС
Александър Христов Калинов „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА БЪЛГАРИЯ, ДСБ, Зелено движение)”
Айдън Нихадов Шабанов ПП ГЕРБ
Цветомир Стоянов Савов коалиция „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“ПАРТИЯ

 

Кандидати за общински съветници

ПП ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ-ДПС

пореден № на кандидата в предложението,

дата,

 

Име, презиме, фамилия на кандидата
1/23.09.2019 г.

 

Ибрахим Мехмедов Ахмедов
 

2/23.09.2019 г.

 

Ахмед Сабри Ахмед
3/23.09.2019 г.

 

Муса  Мустафов Старков
4/21.09.2019 г.

 

Севджан Адем Мехмед
 

5/23.09.2019 г

Кадир Басри Исмаил
6/23.09.209г.

 

Нурхаят Кабил Осман
7/23.09.2019 г. Хасан Сейханов Хасанов
8/23.09.2019 г. Гюнер  Мустафа Ибрахим
9/23.09.2019 г. Мехмед Махмудов Ахмедов
10/23.09.2019 г. Мехмед Ибрямов Мехмедов
11/23.09.2019 г. Селиме Атчеева Исмаилова
12/23.09.2019 г. Иззет Хюсеинов Хюсеинов
13/23.09.2019 г. Билгин Хабилов Хасанов
14/23.09.2019 г. Екрем Кязимов Чолаков
15/23.09.2019 г. Муса Алишев Дурльов
16/23.09.2019 г. Мехмед Хюсеинов Мехмедов
17/23.09.2019 г. Ружди Мустафов Ахмедов

Kоалиция ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА БЪЛГАРИЯ, ДСБ, Зелено движение)

пореден № на кандидата в предложението,

дата,

 

Име, презиме, фамилия на кандидата
1/23.09.2019 г.

 

Александър Христов Калинов

 

 

2/23.09.2019 г.

 

Пламена Събева Христова

 

3/23.09.2019 г.

 

Левен Илианов Емилианов
4/23.09.2019 г.

 

Шабан Рафатов Кичуков

 

 

5/23.09.2019 г

Емил Събев Щерев

 

7/23.09.2019 г. Мустафа Муса Хюсеинов

 

9/23.09.2019 г. Бахри Басри Сюлейман

 

ПП ГЕРБ

пореден № на кандидата в предложението,

дата,

 

Име, презиме, фамилия на кандидата
1/23.09.2019 г.

 

Айдън Нихадов Шабанов
 

2/23.09.2019 г.

 

Иванка Върбанова Панайотова
3/23.09.2019 г.

 

Мехмед Мустафов Бичков
4/23.09.2019 г.

 

Али Муса Болут
 

5/23.09.2019 г

Хасан Мехмед Хасан
6/23.09.209г.

 

Мария Николова Райчева
7/23.09.2019 г. Мехмед Мустафов Капустрев
8/23.09.2019 г. Евгения Николова Павлова
9/23.09.2019 г. Неджат Хасанов Якубов
10/23.09.2019 г. Данчо Маринов Йонков
11/23.09.2019 г. Джемал Мустафов Палов
12/23.09.2019 г. Шаиб Айхан Шаиб
13/23.09.2019 г. Салих Мехмедов Салиев
14/23.09.2019 г. Атанас Николов Чопаков
15/23.09.2019 г. Бекир Нихатов Джевдетов
16/23.09.2019 г. Рашид Хюсеинов Рашидов
17/23.09.2019 г. Ниязи Мехмедов Ниязиев

Kоалиция „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“

пореден № на кандидата в предложението,

дата,

 

Име, презиме, фамилия на кандидата
1/24.09.2019г. Цветомир Стоянов Савов
2/24.09.2019 г.

 

Муса Велиев Дурльов
 

3/24.09.2019 г.

 

Иван Йорданов Иванов
4/24.09.2019 г.

 

Станко Василев Василев
 

5/24.09.2019 г

Ридван Зенунов Алиев
6/24.09.209г.

 

Сунай Ахмедов Мухаремов
7/24.09.2019 г. Андон Йорданов Мичев
8/24.09.2019 г. Бахри Зекериев Алиев
9/24.09.2019г. Ерол Фикрет Тахсин

Коалиция „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА БЪЛГАРИЯ, ДСБ, Зелено движение)”

пореден № на кандидата в предложението,

дата,

 

Име, презиме, фамилия на кандидата
1/24.09.2019 г.

 

Александър Христов Калинов

 

 

2/24.09.2019 г.

 

Пламена Събева Христова

 

3/24.09.2019 г.

 

Левен Илианов Емилианов
4/24.09.2019 г.

 

Шабан Рафатов Кичуков

 

 

5/24.09.2019 г

Емил Събев Щерев

 

    6/24.09.2019 г. Мустафа Муса Хюсеинов

 

7/24.09.2019 г. Бахри Басри Сюлейман

 

Върни се горе