Вижте пълния списък с кандидати от област Разград за парламентарните избори на 11 юли

Предизборната кампания за парламентарните избори на 11 юли вече е в ход, а ето и пълния списък с кандидати, подреден по ред на решенията за регистрация на партиите и коалициите от област Разград.

ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

Собствено, бащино и фамилно име
1.Ивайло Иванов Хъневски
2.Венцислав Михайлов Георгиев
3.Милчо Василев Милчев
4.Даниела Петкова Векова

ПП „СВОБОДА“

Собствено, бащино и фамилно име
1.Милен Руменов Панчев
2.Дамян Николаев Тодоров

ПП „БРИГАДА“

Собствено, бащино и фамилно име
1.Фатме Сафидинова Имамова
2.Владимир Гроздев Русев

ПП „БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА“

Собствено, бащино и фамилно име
1.Дончо Маринов Дончев
2.Елвер Али Мустафа
3.Йорданка Атанасова Йорданова

ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

Собствено, бащино и фамилно име
1.Мариан Стефанов Христов

Коалиция „Движение ЗАЕДНО за промяна (ПП БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА, ПП ЕВРОПЕЙСКА СИГУРНОСТ И ИНТЕГРАЦИЯ, ПП РОДОЛЮБИЕ 2000)“

Собствено, бащино и фамилно име
1.Полина Пламенова Маринова
2.Любомир Николов Чапкънов
3.Елица Северинова Маринова
4.Александър Роберт Димитров
5.Дамян Симеонов Симеонов
6.Иван Петров Желев
7.Емил Димитров Енев
8.Марко Иванов Иванов

ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

Собствено, бащино и фамилно име
1.Селзан Севгин Ибрахим
2.Борислав Атанасов Даскалов

ПП „ГЛАС НАРОДЕН“

Собствено, бащино и фамилно име
1.Зорница Желева Пейкова
2.Светозар Стефанов Стефанов
3.Свилен Цоков Конов

Коалиция „БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ и НФСБ“ (ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“, ПП „ВОЛЯ“ и ПП „Национален фронт за спасение на България“)

Собствено, бащино и фамилно име
1.Димитър Радев Димитров
2.Андрей Петков Андреев
3.Димитър Николов Димитров
4.Свилен Христов Минев
5.Ангел Асенов Майсторски
6.Борислава Руменова Йовчева-Касабова
7.Даниела Николова Кушкова
8.Грета Йорданова Минчева

ПП „ГРАЖДАНСКА ПЛАТФОРМА БЪЛГАРСКО ЛЯТО“

Собствено, бащино и фамилно име
1.Диян Юлианов Димов
2.Павлин Емилов Колев
3.Боян Ванев Маринов
4.Станимир Райков Стойчев
5.Димо Красимиров Димов
6.Персиана Маринова Тодорова
7.Пламен Петров Пенков
8.Елис Сунай Ремзи

ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

Собствено, бащино и фамилно име
1.Наум Асенов Наумов
2.Димитър Йорданов Запрянов
3.Цветан Райков Младенов
4.Костадин Панайотов Димитров

ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

Собствено, бащино и фамилно име
1.Ива Митева Йорданова-Рупчева
2.Алпер Азизов Мурадов
3.Радослав Николов Бойчев
4.Мария Григорова Господинова
5.Ромина Иванилова Първанова
6.Ирена Красимирова Колева
7.Мартин Василев Капралов

ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

Собствено, бащино и фамилно име
1.Джейхан Ергюнов Хюсеинов
2.Сергей Даков Русев
3.Нигяр Мюзафер Рашид
4.Сюзан Хюсеинова Исмаилова

Коалиция „ГЕРБ-СДС“

Собствено, бащино и фамилно име
1Десислава Вълчева Атанасова
2Гюнай Хюсмен Хюсмен
3Галина Милкова Георгиева-Маринова 
4Зоя Петрова Велкова
5Владимир Димитров  Димитров  
6Валентина Маркова Френкева-Белчева
7Красимир Димитров Христов
8Айдън Нихадов Шабанов

Коалиция „БСП за БЪЛГАРИЯ“

Собствено, бащино и фамилно име
1.Елка Александрова Неделчева
2.Татяна Петрова Къйчева
3.Милен Христов Христов
4.Милена Георгиева Няголова
5.Димитър Павлов Ганчев
6.Ивайло Георгиев Димитров
7.Руси Георгиев Русев
8.Станислава Веселинова Русева

ПП „АТАКА“

Собствено, бащино и фамилно име
1.Николай Георгиев Караколев
2.Асен Петров Диков

ПП „МИР“

Собствено, бащино и фамилно име
1.Ирена Момчилова Парунева
2.Георги Иванов Георгиев
3.Николай Василев Милушев

ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

Собствено, бащино и фамилно име
1.Ахмед Реджебов Ахмедов
2.Ихсан Халил Хаккъ
3.Хабибе Кязим Расим
4.Денис Юнал Татар
5.Севим Халилова Рамаданова
6.Едис Рухиев Даудов
7.Севгин Назъм Шукри
8.Мехмед Реджеб Салим

Коалиция „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

Собствено, бащино и фамилно име
1.Симеон Панов Изворов 
2.Александра Неделчева Ненова
3.Николай Димитров Димитров
4.Инна Петрова Тошева
5.Нели Красимирова Славова
6.Николай Милчев Златков

Коалиция „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

Собствено, бащино и фамилно име
1.Иво Борисов Димитров
2.Огнян Досев Обрешков
3.Нихат Ахмед Расим
4.Милена Дачева Орешкова
5.Деян Росенов Пейчев
6.Мирослав Цанев Маринов
7.Юнуз Ахмед Хаккъ
8.Мирослав Тодоров Грънчаров

Коалиция „НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА – КОД, БЗНС, БДФ, СЕК“

Собствено, бащино и фамилно име
1.Теодор Борисов Ролев
2.Людмила Йорданова Димитрова
3.Ивелина Антонова Христова
4.Нели Славчева Дончева
5.Йордан Петров Минчев
6.Светла Янкова Христова
7.Пламен Тодоров Пенчев

 

КУПУВАНЕТО И ПРОДАВАНЕТО НА ГЛАСОВЕ Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ!

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



Присъедини се към нашите Facebook групи

Новини Разград
Новини Завет
Новини Исперих
Новини Кубрат
Новини Лозница
Новини Цар Калоян
Новини за Лудогорец
ЖК "Орел" - гр. Разград
кв. Бели лом - Разград
ЖК "Освобождение" - Разград
Новини - Североизточна България
Пътна обстановка и ПТП-та в област Разград
Върни се горе