Лудогорец загуби с 1:7 от Нордселанд при гостуването в Дания

Лудогорец загуби с 1:7 от Нордселанд в мач от група Н на Лигата на конференциите. Домакините поведоха още във 2-ата минута. Точен от дузпа беше Ингвартсен, която бе отсъдена за игра с ръка на Руан. Сердждио Падт беше близо до това да спаси, но нямаше късмет.

Руан можеше да изравни в 4-ата минута, но не може да преодолее вратаря на Нордселанд. Лудогорец стигна до 1:1 в 9-ата минута. Точен от дузпа беше Оливие Вердон, който е рожденик. Тя не отсъдена за нарушение срещу Руан.

YouTube

Датчаните бързо си върнаха преднината. Точен бе Осман, който се възползва от грешка на Падт. В 31-ата минута Тверсков с глава след корнер направи 3:1.Секудни по-късно Фон Витри допусна огромна грешка, Осман отне и Нигрен направи 4:1.

В 65-ата минута автогол пък си вкара Сон. Десет минути след това Нигрен направи резултатът 6:1.

Крайното 7:1 оформи Расмусен в 86-ата минута.