В Разград стартира най-новият и модерен жилищен проект, който обещава да осигури на бъдещите си обитатели стил, удобство и сигурна инвестиция за години напред. Комплексът ще бъде изграден в предпочитания за живеене квартал „Абритус“, като съчетава съвременна архитектура, функционални разпределения и отлична локация.
Модерен дизайн и удобства за цялото семейство
Проектът включва три жилищни сгради, които предлагат общо 98 апартамента.
- Сграда №1 – 32 апартамента
- Сграда №2 – 26 апартамента
- Сграда №3 – 40 апартамента
За комфорта на живущите са предвидени подземен паркинг с 28 места и 73 открити паркоместа в двора. Комплексът ще разполага и със зелени площи, които осигуряват спокойствие и пространство за отдих на семействата.
Цени и гъвкави условия
Една от най-атрактивните страни на проекта са цените директно от инвеститора – само 1 000 €/кв.м.
Двустайни апартаменти – от 60 000 €
Тристайни апартаменти – от 80 000 €
Гъвкавата схема на плащане позволява на клиентите да планират бюджета си спокойно:
- 10% капаро
- 30% при първа копка
- 30% при Акт 14
- 20% при Акт 15
- 10% при Акт 16
Защо да изберете този комплекс?
✔ Комфортно и качествено строителство
✔ Достъпна цена за ново жилище
✔ Сигурна инвестиция с потенциал за растеж
✔ Отлична локация в Разград
Ограничени места – време е за действие!
Търсенето на нови жилища в Разград расте, а наличните апартаменти в този комплекс са ограничени. Резервирайте своя нов дом още днес и бъдете сред първите, които ще се възползват от изключителните условия.
📞 За повече информация се обадете на: 0899934881/ 0897523642 / 0877319390
Целият проект може да видите на https://apartinvestivanovi.com/info_buildings/zhilishna-sgrada-razgrad-voivoda
Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]
facebook Присъединете се към нашата Facebook група за новини от Разград и региона.