Очаква ни футболна неделя, насладете и се

Днес ни очаква футболна неделя с много мачове от европейските първенства. Ето и цялата програма за деня:

09:30 Vivacom Arena: Футболен татко – Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
09:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: ПСЖ – Селтик
09:30 Film Plus: Футбол: Бетис – Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
10:00 Mtel Sport 1: Футбол: Индийска суперлига 14 кръг
10:00 Nova Sport: Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Лестър Сити – Суонси Сити, мач от английската Висша лига, запис
11:30 Ring.BG: Италия, Серия А: Интер – Кротоне
12:00 Mtel Sport 1: Футбол: Барса ТВ 17 епизод
12:00 Diema Sport: Тенис: Мач от DIEMA XTRA Sofia Open 2018, директно
12:05 Nova Sport: Футбол: Лил – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
13:00 Mtel Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи 21 кръг
13:30 Ring.BG: ПРЯКО: Италия, Серия А: Верона – Рома
14:00 Diema Sport: Тенис: Мач от DIEMA XTRA Sofia Open 2018, директно
15:00 Mtel Sport 1: Студио “Футбол”
15:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
15:30 Diema Sport 2: “Светът на Висшата лига”, предаване за английски футбол (2017-18), 31-и епизод, повторение
15:30 Mtel Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи 21 кръг
16:00 Ring.BG: ПРЯКО: Италия, Серия А: Уденезе – Милан
16:00 Diema Sport: Тенис: Мач от DIEMA XTRA Sofia Open 2018, директно
16:15 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас – Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
16:15 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Аугсбург – Айнтрахт Франкфурт, директно
17:25 Mtel Sport 1: Студио “Футбол”
17:45 Mtel Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи 21 кръг
18:00 Diema Sport: Класика от “А” Професионална футболна група – Монтана – Черно море (2015-16), повторение
18:30 Eurosport 2: Футбол: ФИФА футбол магазин
18:30 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул – Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, директно
19:00 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Хамбургер – Хановер, директно
19:30 TV+: Пряко: Футбол: Жирона – Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
19:30 Film Plus: Пряко: Футбол: Жирона – Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
19:40 Mtel Sport 1: Студио “Футбол”
21:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
21:00 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, обзор на кръга
21:00 Mtel Sport 1: Футбол: Барса ТВ 152 епизод
21:10 Nova Sport: Футбол: Каен – Нант, мач от френската Лига 1, запис
21:15 Film Plus: Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
21:45 Film Plus: Пряко: Футбол: Атлетико /М/ – Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2017/18, В паузата: Коментарно студио)
21:45 Ring.BG: ПРЯКО: Италия, Серия А: Беневенто – Наполи
22:00 Diema Sport: Футбол: Монако – Лион, мач от френската Лига 1, директно
22:15 Eurosport 2: Футбол: ФИФА футбол магазин
23:00 Mtel Sport 1: Футбол: Барса ТВ 17 епизод
23:00 Nova Sport: Футбол: Лийдс Юнайтед – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
23:05 BNT 2: Любов е думата документален филм за група “Спринт”
23:35 Film Plus: Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
23:40 Ring.BG: Италия, Серия А: Верона – Рома
Върни се горе