Вижте кандидатите за общински съветници в община Исперих

Вчера бе последния срок за регистриране на кандидатите за общински съветници в община Исперих.

Ето и списък с всички регистрирани:

Политическа партия „ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ“ 

Име, презиме, фамилия
1 Сали Баки Назиф
2 Айдън Исмаил Хюсеин
3 Мустафа Закир Рашид
4 Ерол Акиф Юмер
5 Турхан Исмаил Ибрям
6 Сибел Нермин Джелил
7 Нехрин Исуф Яшар
8 Хамди Нурула Нурула
9 Енис Тунджер Али
10 Емин Шабан Емин
11 Иван Стефков Михов
12 Орхан Кабил Мехмед
13 Илмаз Хайри Хюсмен
14 Ридван Исмаил Исмаил
15 Надие Ниязи Мустафа
16 Шенол Ибрям Рафи
17 Левент Решад Хюсеин
18 Сунай Мехмед Хакъ
19 Метин Алиосман   Али
20 Ялчън Алиосманов Мехмедалиев
21 Йордан Маринов Иванов
22 Сурай Лютфи Хасан
23 Емил Малинов Балов
24 Владко Илиев Димитров
25 Севгин Гюледжан Мехмед
26 Гюлтен Галиб Рушуд
27 Беркай Сезгин Халил
28 Сердан Мехмед Мустафа
29 Басри Хамди Юнуз

Политическа партия „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

Име, презиме, фамилия
1 Бейти Мюмюн Бекир
2 Ферай Ахмедова Сабит
3 Зейти Фераим Мехмед
4 Шенгюл Ибрахим Юсуф
5 Фикрет Фикрет Хамид
6 Нежда Неджат Саар
7 Гюнел Адем Мюсреф
8 Ахмед Юмер Хакъ
9 Бейти Кямил Руфат
10 Ридван Хабил Джелил
11 Аксел Мехмед Кючюк
12 Белгин Мустафа Билял
13 Танер Сали Закир
14 Тургай Назиф Нури
15 Алпер Турханов Абтулов
16 Денис Февзи Мехмед
17 Беррин Бейсимов Бейзатов
18 Метин Сали Сали
19 Мехмед Ахмед Али
20 Яфес Мехмед Яфес
21 Рефика Хюсеин Кач
22 Валентин Великов Сенков
23 Вели Хюсеин Вели
24 Денис Гюнур Фикрет
25 Илхан Мюмюн Кадир
26 Гюнай Невзат Сали
27 Фикри Хакъ Ахмед
28 Гюнер Мюмюн Акиф
29 Ибрахим Мехмед Ибрям

Политическа  партия „НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ“

Име, презиме, фамилия
1 Димитър Николов Димитров
2 Георги Великов Георгиев
3 Георги Александров Георгиев
4 Розалина Николова Янкова-Димитрова
5 Веселинка Данчева Илиева
6 Таня Асенова Маринова
7 Атанас Димитров Стоянов
8 Станимир Петров Йовчев
9 Велико Димитров Минчев
10 Снежина Данова Велинова
11 Денка Георгиева Петкова
12 Грета Благоева Георгиева
13 Михаил Василев Чинев
14 Георги Стойчев Георгиев
15 Живко Георгиев Иванов
16 Лазар Сотиров Байков

Политическа партия „ ГЕРБ“

Име, презиме, фамилия
1 Росица Цветанова Митева
2 Виолета Иванова Тодорова
3 Венцислав Величков Тодоров
4 Севгин Джеват Халил
5 Виолета Тодорова Дойчева
6 Николай Тодоров Николов
7 Миглена Борисова Дечкова
8 Виолета Иванова Атанасова
9 Нели Атанасова Тодорова
10 Милен Николов Миланов
11 Христо Йорданов Аргилов
12 Юмюгюл Исмет Исуф
13 Свилен Стоянов Воденичаров
14 Якуб Сали Юсуф
15 Веселина Младенова Патрикова
16 Шенер Таиб Шюкри
17 Боряна Валентинова Николова
18 Виктор Милчев Викторов
19 Севдалина Божинова Димитрова
20 Илиян Кръстев Тошков
21 Павлина Иванова Костадинова
22 Виждан Али Куйджуклу
23 Тургай Неджиб Хамид
24 Турхан Сали Кадир
25 Ерсан Февзи Мюмюн
26 Пламен Василев Патриков
27 Сезгин Джелил Исмаил
28 Адем Бедри Вели
29 Дениз Айдън Кямил

Коалиция „ ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ –ОБЕДИНЕНИЕ/ ДА БЪЛГАРИЯ,ДСБ,ЗЕЛЕНО ДВИЖЕНИЕ/“

Име, презиме, фамилия
1 Юнуз Ахмед Хаккъ
2 Николай Георгиев Михайлов
3 Илия Иванов Тодоров
4 Добромир Николов Луладжиев
5 Хюсеин Кадир Мурад
6 Петър Манев Петров
7 Дамян Василев Милев
8 Бисер Ботев Рашков

Коалиция „ БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“

Име, презиме, фамилия
1 Даниел Димитров Йорданов
2 Екатерина Великова Димитрова
3 Виргиния Николаева Станкова
4 Ана Валентинова Михайлова-Иванова
5 Димитър Христов Томов
6 Енита Иванова Василева
7 Детелина Георгиева Ангелова
8 Антон Димитров Христов
9 Станислава Пенева Богданова
10 Дарина Пенкова Пешева
11 Аспарух Цонев Христов
12 Мария Русева Попова  
13 Генадий Пламенов Николов
14 Александър Георгиев Александров
15 Кирил Евлогиев Георгиев
16 Тюркел Хюсниев Ахмедов
17 Веселина Цонева Василева
18 Габриела Маринова Симеонова
19 Емил Величков Енчев
20 Венцислава Георгиева Димитрова
21 Илиян Дочков Дочков
22 Павел Свиленов Стоянов
23 Ахмед Яфес Сали

Политическа партия „ДЕМОКРАТИ ЗА ОТГОВОРНОСТ, СВОБОДА И ТОЛЕРАНТНОСТ“

Име, презиме, фамилия
1 Бейзат Ахмед Мехмед
2 Сузан Себайдин Назиф
Върни се горе