Наградиха финалистите в брейк турнира „Funk Busters“ (СНИМКИ)

На 31 юли се проведе първия брейк турнир в Разград „Funk Busters“, част от националните кръгове към Българската федерация по брейк.

В турнира участие взеха над 70 участници от цялата страна. Участниците бяха разделени в няколко категории: момичета 6-9 години; момичета 10-12 години; момичета 13-15 години; момичета 16-18; момичета 19-34; момчета 6-9 години; момчета 10-12 години; момчета 13-15 години; момчета 16-18 години; момчета 19-34 години; 35+ мъже. Освен възрастовите категории имаше и още две групови такива – крю батъли и шоукейс.

Финалите по план бяха предвидени да се проведат на открито пред ОКЦ – Разград, но поради влошена метеорологична обстановка бяха изместени на закрито в залата.

Организатор на събитието бе СБК „Шадоус“, с подкрепата на Община Разград, ЦПРЛ-ЦРД, Басейн „Пътконсулт“, „Пътконсулт“ ООД, Принт Експрес Разград, дигитална маркетинг агенция Marketing Vision, Red Bull, Алфа-Хим, САВ-Разград, Фарма тийм, Павлина Цончева, магазин ГАМИ и Джипо Джипов.
 

Ето и пълен списък с победителите в турнира „Funk Busters“:

Момичета 6-9 години

  1. Миа „Mia“ Грънчарова – СБК Шадоус

Момичета 10-12 години

  1. Рая Иванова – СКБТ Da Clique
  2. Ая „A2K“ Краева – XNRG Crew
  3. Жана „jana Dark“ Владимирова – Блек Сторм
  4. Максимилияна „Skely“ Михайлова – СБК Шадоус

Момичета 13-15

  1. Пламена „Firebird“ Георгиева – Black Style Squad
  2. Бенедетто „Benny“ Дженаро – Dance Machine Crew
  3. Ив „Iv“ Дескова – СБК Шадоус
  4. Савина „Savi“ Георгиева – СБК Шадоус

Момичета 16-18

  1. Стела Михова – Black Style Squad
  2. Ния „Niya Vee“ Василева – Блек Сторм
  3. Микаела „Мики“ Симеонова – СКБТ Da Clique
  4. Никол „Nikol D“ Дионисиева – Dance Machine Crew

Момичета 19-34

  1. Аделина „Adi R“ Райкова – Блек Сторм
  2. Моника Малковска – Hip Hop School Pleven
  3. Сесилия „Sesi“ Попова – Блек Сторм

Момчета 6-9 години

  1. Николай „Ники“ Кафелов – XNRG Crew
  2. Стефан „Sideswipe“ Русев – Black Style Squad
  3. Людмил „Swift“ Енчев – БК Кошера
  4. Александър „A to the X“ Александров – Блек Сторм

Момчета 10-12 години

  1. Цветан „Centurion“ Данов – Black Style Squad
  2. Емилиян „Emulatora“ Пачев – XNRG Crew
  3. Артьом „Redart“ Фирулев – Black Style Squad
  4. Ричард „Rich“ Русинов – Dance Machine Crew

Момчета 13-15 години

  1. Константин „Beazt“ Шарапчиев – Black Style Squad
  2. Николай Петров – СБКТ Da Clique
  3. Емил „E the G“ Караганев – Black Style Squad
  4. Александър „Alpha“ Паскалев – XNRG Crew

Момчета 16-18 години

  1. Никола „Zoolander“ Янакиев – Black Style Squad
  2. Иван „Ванко“ Цибулко – СБКТ Da Clique
  3. Диан „Kiddo“ Колев – Black Style Squad
  4. Стефан „Chephos“ Данев – XNRG Crew

Момчета 19-34 години

  1. Добрин „Trixter“ Янев – The Goblinz
  2. Стефан „Shifura“ Георгиев – Varna Flow
  3. Калин „Gibona“ Желев – Break Snake
  4. Венцислав „Ven“ Йорданов – No Name Crew

35+ мъже

  1. Веселин „Shizo“ Димитров – XNRG Crew
  2. Александър „Allexinho“ Антонов – Hip Hop School Pleven

Crew vs. Crew

  1. Black Style Squad
  2. Da Clique
  3. XNRG Crew
  4. СБК Шадоус

Showcase

  1. Black Style Squad
  2. Da Clique
  3. XNRG Crew
  4. СБК Шадоус

Още снимки от награждаването може да откриете тук, а снимки от финалите и квалификациите тук и тук.

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



Присъедини се към нашите Facebook групи

Новини Разград
Новини Завет
Новини Исперих
Новини Кубрат
Новини Лозница
Новини Цар Калоян
Новини за Лудогорец
ЖК "Орел" - гр. Разград
кв. Бели лом - Разград
ЖК "Освобождение" - Разград
Новини - Североизточна България
Пътна обстановка и ПТП-та в област Разград
Върни се горе