Откриха 57-мото издание на крос „Освобождение”

Заместник-кметът на Община Разград Добрин Добрев откри 57-мото издание на лекоатлетическия крос „Освобождение”. Традиционното спортно събитие се провежда през януари и се посвещава на Деня на Разград 28 януари, тази година заради пандемичната обстановка бе отложено и се проведе вчера.

Организатори на крос „Освобождение” са Община Разград и Регионално управление на образованието – Разград със съдействието на спортен клуб по лека атлетика “Лудогорец”, гр. Разград и Центъра за подкрепа за личностно развитие – Ученическа спортна школа „Руси Бухтев”. В надпреварата участваха общо 197 състезатели от общините Разград и Кубрат.

След като приветства участниците в надпреварата заместник-кметът Добрин Добрев аплодира победителите в първите възрастови групи, връчи и медалите и наградите на най-малките участници, класирани до шесто място в своята възрастова група.

Ето имената на призьорите:

Момичета 1-2 клас:
1. Вяра Тодорова – ОУ”Ив.С.Тургенев”-Разград
2. Ивана Петрова  – ОУ“Васил Левски“-Разград
3. Хелен Басриева – ОУ“Н.Й.Вапцаров“-Разград
4. Марина Михайлова – ОУ“Васил Левски“-Разград
5. Анабел Ниязи – ОУ“Н.Й.Вапцаров“-Разград
6. Бусе Ервин – ОУ“Васил Левски“-Разград

Момчета 1-2 клас:
1. Боян Гочев – ОУ“Васил Левски“-Разград
2. Стилиян Пейчев – ОУ“Васил Левски“-Разград
3. Илиян Славов – ОУ“Н.Й.Вапцаров“-Разград
4. Гюлджан Гьокхан – ОУ“Св.св. Кирил и Методий“-Ясеновец
5. Емир Зия – ОУ“Н.Й.Вапцаров“-Разград
6. Мерт Муталиб – ОУ“Н.Й.Вапцаров“-Разград

Момичета 3-4 клас
1.Кристияна Руменова – ОУ“Васил Левски“-Разград
2. Пресияния Тодорова – ОУ“Васил Левски“-Разград
3. Еда Мустафова – ОУ“Васил Левски“-Разград
4. Ивона Михайлова – ОУ“Васил Левски“-Разград
5. Божидара Янева – ОУ“Васил Левски“-Разград
6. Ралица Росанова – ОУ“Васил Левски“-Разград

Момчета 3-4 клас
1. Александър Петров – ОУ“Ив.С.Тургенев“-Разград
2. Боян Цонев – ОУ“Васил Левски“-Разград
3. Константин Янков – ОУ“Ив.С.Тургенев“-Разград
4. Мартин Георгиев – ОУ“Васил Левски“-Разград
5. Михаил Николов – ОУ“Васил Левски“-Разград
6. Александър Русев – ОУ“Васил Левски“-Разград

Момичета 5-6 клас:
1. Изабел Лазарова – ОУ“Васил Левски“-Разград
2. Алекса Николова – ППМГ”Акад. Н.Обрешков“-Разград
3. Ашли Али – ОУ“Васил Левски“-Разград
4. Елиф Фикрет – ОУ“Васил Левски“-Разград
5. Сейнур Меджитова – ОУ“Н.Й.Вапцаров“-Разград
6. Валентина Миленова – ОУ“Васил Левски“-Разград

Момчета 5-6 клас:
1. Йовко Йорданов – ОУ“Васил Левски“-Разград
2. Паоло Славов – ОУ“Н.Й.Вапцаров“-Разград
3. Сали Сали – ОУ“Васил Левски“-Разград
4. Ефе Назилев – ОУ“Васил Левски“-Разград
5. Георги Стефанов – СУ“Христо Ботев“-Разград
6. Сали Мехов – СУ“Христо Ботев“-Разград

Момичета, 7-8 клас:
1. Каролина Иванчовска – ОУ“Н.Икономов“-Разград
2. Фелис Чакал – ОУ“Васил Левски“-Разград
3. Росица Димитрова – ПГХТБТ“Мария Кюри“-Разград
4. Стефка Екатеринова – ПГХТБТ“Мария Кюри“-Разград

Момчета 7-8 клас:
1. Димитър Емануилов – НПТГ“Шандор Петьофи“-Разград
2. Мариян Герасимов – НПТГ“Шандор Петьофи“-Разград
3. Йоан Стоянов – НПТГ“Шандор Петьофи“-Разград
4. Свилен Йорданов – НПТГ“Шандор Петьофи“-Разград
5. Николай Тодоров – НПТГ“Шандор Петьофи“-Разград
6. Толга Юмер – НПТГ“Шандор Петьофи“-Разград

Момичета 9-10 клас:
1. Тереза Цветанова – ПГХТБТ“Мария Кюри“-Разград
2. Станимира Костадинова – ПГО“Станка Николица“-Разград
3. Силвена Димитрова – ПГХТБТ“Мария Кюри“-Разград
4. Румина Цонева – ПГХТБТ“Мария Кюри“-Разград

Момчета 9-10 клас:
1. Христофор Божанов – НПТГ“Шандор Петьофи“-Разград
2. Ерен Ризаев – ПГИ“Робер Шуман“-Разград
3. Максим Тотев – Спортно училище-Разград
4. Фехрин Османов – Спортно училище-Разград
5. Момчил Янков – ППМГ”Акад. Н.Обрешков“-Разград
6. Кристиян Иванов – НПТГ“Шандор Петьофи“-Разград

Момичета 11-12 клас:
1. Дерия Алтънай Кър – СУ“Христо Ботев“-Кубрат
2. Селин Неби – СУ“Христо Ботев“-Кубрат
3. Арнел Кедик – СУ“Христо Ботев“-Кубрат
4. Десислава Ванчева – СУ“Христо Ботев“-Кубрат
5. Алис Селимова – СУ“Христо Ботев“-Кубрат

Момчета 11-12 клас:
1. Християн Карчев – ППМГ”Акад. Н.Обрешков“-Разград
2. Николай Тодоров – НПТГ“Шандор Петьофи“-Разград
3. Хасан Синан – ПГХТБТ“Мария Кюри“-Разград

Жени:
1. Радина Вълканова

Мъже:
1. Димитър Цанков
2. Димитър Йорданов
3. Ивайло Иванов
4. Иван Петров
Жени ветерани:
1. Цветанка Пенчева
Мъже ветерани:
1. Димитър Цанков
2. Анчо Костадинов

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



Върни се горе