Поредни успехи на разградски лекоатлети

Златни медали за разградските атлети от международния турнир по лека атлетика за мъже и жени „Пловдив“, състоял се на 18.07.23г.

Лъчезар Вълчев спечели златния медал в тройния скок при мъжете с личен резултат 16,02м. Това е негово второ постижение в Европа при юношите до 20г и сериозна заявка за медал в предстоящото Европейско първенство в Йерусалим, Израел.

Димана Йорданова спечели златния медал в тройния скок при жените с личен резултат за сезона 12,75м в конкуренцията на 12 състезателки, сред които и представителката на USA Ариана Фишер с личен резултат 14,06м.

16 годишната Михаела Маринова се класира за първия си финал при жените и с 10.60м зае призовото 8-мо място.

Изключително представяне на нашите атлети на международния турнир по лека атлетика за мъже и жени "Пловдив" състоял се…