Вижте всички кандидати за народни представители от област Разград

Вече е в ход предизборната кампания за предстоящите парламентарни избори на 4 април 2021 г. До 17,00 ч. на 2 март всички желаещи имаха възможност да се регистрират в РИК – Разград.

Ето и пълният списък на всички партии и коалиции, сред които ще имаме възможност да избираме (списъкът е на база постъпилите в РИК регистрации от 25.02.2021 до 02.03.2021 г.):

Партия „Движение на непартийните кандидати“

№ по редИме Презиме Фамилия
1Константин Стойков Илиев
2Виктор Бончев Николов

Партия „Възраждане“

№ по редИме Презиме Фамилия
1Ивайло Иванов Хъневски
2Мариана Динкова Георгиева
3Пламен Цонев Петров
4Албена Людмилова Илиева
5Павлина Румянова Цонева
6Антон Георгиев Атанасов
7Георги Георгиев Георгиев

Партия „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

№ по редИме Презиме Фамилия
1Драгомир Стефанов Петров
2Ива Митева Йорданова – Рупчева
3Георги Иванов Стефанов
4Ивайло Димов Димов
5Кремена Иванова Гройчева
6Мартин Василев Капралов

Коалиция „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

№ по редИме Презиме Фамилия
1Георги Атанасов Георгиев
2Красимир Димитров Русев

Коалиция „Движение ЗАЕДНО за промяна“

№ по редИме Презиме Фамилия
1Гена Цвяткова Велковска
2Цветан Димитров Стоянов
3Кънчо Иванов Куцаров
4Марио Иванов Иванов

Партия „НАЦИЯ“ 

№ по редИме Презиме Фамилия
1Трифон Асенов Трифонов

Партия „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“ 

№ по редИме Презиме Фамилия
1Селзан Севгин Ибрахим
2Борислав Атанасов Даскалов

Партия „Български национален съюз „Нова демокрация“

№ по редИме Презиме Фамилия
1Наум Асенов Наумов
2Росица Йорданова Николова
3Илиян Максимов Гигов

Партия „Благоденствие – Обединение – Градивност“

№ по редИме Презиме Фамилия
1Любомир Цветанов Стоянов
2Стефан Симеонов Тошев

Партия „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“ 

№ по редИме Презиме Фамилия
1Николай Цонев Колев
2Виктор Кръстев  Ставрев

Партия „ПРАВОТО“ 

№ по редИме Презиме Фамилия
1Михаил Добромиров Стоичков

Партия „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

№ по редИме Презиме Фамилия
1Ахмед Реджебов Ахмедов
2Ихсан Халил Хаккъ
3Хабибе Кязим Расим
4Денис Юнал Татар
5Севим Халилова Рамаданова
6Едис Рухиев Даудов
7Севгин Назъм Шукри
8Мехмед Реджеб Салим

Партия „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

№ по редИме Презиме Фамилия
1Павлин Емилов Колев
2Гюлфие Сафидинова Имамова
3Диян Юлиянов Димов
4Боян Ванев Маринов


Коалиция „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

№ по редИме Презиме Фамилия
1Иво Борисов Димитров
2Огнян Досев Обрешков
3Нихат Ахмед Расим
4Милена Дачева Орешкова
5Деян Росенов Пейчев
6Мариела Георгиева Йорданова
7Юнуз Ахмед Хаккъ
8Деян Павлов Коларов

Партия „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

№ по редИме Презиме Фамилия
1Милен Христов Христов

Партия „МИР“

№ по редИме Презиме Фамилия
1Ирена Момчилова Парунева
2Емилия Цветанова Славова
3Николай Василев Милушев

Партия „АТАКА“

№ по редИме Презиме Фамилия
1Николай Емилов Михов
2Весела Георгиева Хараланова

Партия „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“ 

№ по редИме Презиме Фамилия
1Димитър Цонев Стефанов
2Рейхан Ридван Вели
3Джейхан Ергюнов Хюсеинов
4Светлана Георгиева Василева
5Нигяр Мюзафер Рашид
6Сергей Даков Русев
7Сюзан Хюсеинова Исмаилова
8Димитър Георгиев Иванов

Партия „Възраждане на Отечеството“ 

№ по редИме Презиме Фамилия
1Асен Денков Асенов
2Георги Станчев Георгиев
3Иван Колев Герджиков
4Мариян Йорданов Димитров
5Мариана Румянова Костадинова

Партия „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

№ по редИме Презиме Фамилия
1Димитър Панайотов Енчев
2Емил Йорданов Кънев
3Поля Петрова Иванова
4Петър Иванов Димитров
5Димитър Здравков Ченков

Коалиция „ГЕРБ-СДС“

№ по редИме Презиме Фамилия
1Десислава Вълчева Атанасова
2Гюнай Хюсмен Хюсмен
3Галина Милкова Георгиева-Маринова
4Зоя Петрова Велкова
5Валентина Маркова Френкева-Белчева
6Владимир Димитров Димитров
7Красимир Димитров Христов
8Айдън Нихадов Шабанов

Партия „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

№ по редИме Презиме Фамилия
1Евгени Гутев Драганов
2Ангел Александров Петков
3Илина Младенова Петрова
4Руско Кулев Дянков
5Росица Николова Николова
6Петър Дончев Иванов
7Борислава Руменова Йовчева-Касабова
8Пламен Кирилов Георгиев

Коалиция „БСП за БЪЛГАРИЯ“

№ по редИме Презиме Фамилия
1Таско Михайлов Ерменков
2Добрин Младенов Добрев
3Иван Маринов Борисов
4Румяна Антонова Балтова
5Йордан Андонов Мичев
6Таня Петрова Тодорова
7Димитър Павлов Ганчев
8Павлина Николова Русева

Коалиция „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

№ по редИме Презиме Фамилия
1Гюлер Ахмедова Мерданова
2Димитър Радев Димитров
3Даниела Николова Кушкова
4Вилма  Борисова Ненова
5Димитър Николов Димитров
6Грета  Йорданова Минчева

Коалиция „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

№ по редИме Презиме Фамилия
1Симеон Панов Изворов
2Александра Неделчева Ненова
3Николай Димитров Димитров
4Инна Петрова Тошева

Партия „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ (КОД)

№ по редИме Презиме Фамилия
1Людмила Йорданова Димитрова
2Светла Янкова Христова
3Росен  Димитров      Миланов
4Тихомир Христов Георгиев

Партия „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

№ по редИме Презиме Фамилия
1Галина Панайотова Йорданова
2Димитър Милчев Димитров

Партия „Глас Народен“ 

№ по редИме Презиме Фамилия
1Маргарита Тинчева Иванова
2Андрей Петков Андреев
3Веселин Русев Спасов

Партия „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

№ по редИме Презиме Фамилия
1Мартин Стефанов Обрешков
2Николай Стефанов Колев
3Доротея Георгиева Георгиева

Kоалиция „ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА“

№ по редИме Презиме Фамилия
1Иванка Георгиева Теофилова
2Александър Борисов Благоев

 

КУПУВАНЕТО И ПРОДАВАНЕТО НА ГЛАСОВЕ Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ!

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



Присъедини се към нашите Facebook групи

Новини Разград
Новини Завет
Новини Исперих
Новини Кубрат
Новини Лозница
Новини Цар Калоян
Новини за Лудогорец
ЖК "Орел" - гр. Разград
кв. Бели лом - Разград
ЖК "Освобождение" - Разград
Новини - Североизточна България
Пътна обстановка и ПТП-та в област Разград
Върни се горе