Вижте графика за пробно гласуване с машини в област Разград (ОБНОВЕН)

ГРАФИК ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ОБУЧИТЕЛНА И РАЗЯСНИТЕЛНА КАМПАНИЯ ЗА ГЛАСУВАНЕ СЪС СПЕЦИАЛИЗИРАНИ УСТРОЙСТВА ЗА МАШИННО ГЛАСУВАНЕ С ИНСТАЛИРАНА ДЕМО ВЕРСИЯ ЗА ИЗБОРИТЕ ЗА ПРЕЗИДЕНТ И ВИЦЕПРЕЗИДЕНТ НА РЕПУБЛИКАТА И ЗА НАРОДНИ ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА 14 НОЕМВРИ 2021 Г. НА ТЕРИТОРИЯТА НА 18-ТИ МНОГОМАНДАТЕН ИЗБОРЕН РАЙОН – РАЗГРАДСКИ:

Община Разград
Населено мястомястоденчас
с. СтражецКметство08.11.2021 г. /понеделник/от 10:00 до 11:00 ч.
с. РаковскиКметство08.11.2021 г. /понеделник/от 11:15 до 12:45 ч.
с. КиченицаКметство08.11.2021 г. /понеделник/от 13:00 до 14:00 ч.
с. ЛипникКметство08.11.2021 г. /понеделник/от 14:15 до 15:15 ч.
с. ДянковоКметство08.11.2021 г. /понеделник/от 15:30 до 17:00 ч.
с. ГецовоКметство09.11.2021 г. /вторник/от 10:00 до 11:30 ч.
с. ОсенецКметство09.11.2021 г. /вторник/от 12:00 до 13:30 ч.
с. ЯсеновецКметство09.11.2021 г. /вторник/от 14:00 до 15:30 ч.
с. МортагоновоКметство09.11.2021 г. /вторник/от 16:00 до 17:30 ч.
с. РадинградКметство10.11.2021 г. /сряда/от 10:00 до 11:00 ч.
гр. РазградОбщина Разград10.11.2021 г. /сряда/от 11:30 до 16:00 ч.
с. ТопчииКметство11.11.2021 г. /четвъртък/от 10:00 до 11:30 ч.
с. БлагоевоКметство11.11.2021 г. /четвъртък/от 12:00 до 13:30 ч.
с. ДряновецКметство11.11.2021 г. /четвъртък/от 14:00 до 15:30 ч.

 

Община Исперих
Населено мястомястоденчас
с. ЙонковоПред кметството02.11.2021 г. /вторник/от 09:30 до 11:00 ч.
с. Малко ЙонковоПред кметството02.11.2021 г. /вторник/от 11:15 до 12:15 ч.
с. ЛудогорциПред кметството02.11.2021 г. /вторник/от 12:20 до 14:15 ч.
с. Голям ПоровецПред кметството02.11.2021 г. /вторник/от 14:30 до 16:30 ч.
с. ЛъвиноПред кметството03.11.2021 г. /сряда/от 09:00 до 11:00 ч.
с. ПодайваПред кметството03.11.2021 г. /сряда/от 11:15 до 13:15 ч.
с. КитанчевоПред кметството03.11.2021 г. /сряда/от 13:30 до 15:30 ч.
с. ТодоровоПред кметството03.11.2021 г. /сряда/от 15:50 до 17:00 ч.
с. ВазовоПред кметството04.11.2021 г. /четвъртък/от 10:00 до 12:00 ч.
гр. ИсперихПред община Исперих04.11.2021 г. /четвъртък/от 12:00 до 16:30 ч.

 

Община Завет
Населено мястомястоденчас
с. ВеселецКметство03.11.2021 г. /сряда/от 09:00 до 12:00 ч.
с. Иван ШишмановоКметство03.11.2021 г. /сряда/от 13:00 до 15:00 ч.
с. ОстровоКметство05.11.2021 г. /петък/от 09:00 до 12:00 ч.
с. ПрелезКметство05.11.2021 г. /петък/от 12:30 до 14:00 ч.
гр. ЗаветЧиталище06.11.2021 г. /събота/от 09:00 до 12:00 ч.
с. БрестовенеКметство08.11.2021 г. /събота/от 09:00 до 11:00 ч.
с. СушевоКметство08.11.2021 г. /събота/от 11:30 до 13:30 ч.

 

Община Лозница
Населено мястомястоденчас
с. Синя водаКметство30.10.2021 г. /събота/от 09:00 до 10:30 ч.
гр. ЛозницаЧервената зала30.10.2021 г. /събота/от 10:30 до 12:30 ч.
с. Бели ЛомКметство30.10.2021 г. /събота/от 13:00 до 14:30 ч.
с. ВеселинаКметство30.10.2021 г. /събота/от 15:00 до 16:30 ч.
с. ЧудомирКметство02.11.2021 г. / вторник /от 09:00 до 10:30 ч.
с. СейдолКметство02.11.2021 г. /вторник/от 11:00 до 12:30 ч.
с. ТрапищеКметство02.11.2021 г. / вторник /от 13:00 до 14:30 ч.
с. ЛовскоКметство02.11.2021 г. / вторник /от 15:00 до 16:30 ч.
с. ГороцветКметство05.11.2021 г. /петък/от 09:00 до 10:30 ч.
с. СтуденецКметство05.11.2021 г. /петък/от 11:00 до 12:30 ч.
с. ГрадинаКметство05.11.2021 г. /петък/от 13:00 до 14:30 ч.
с. КаменарКметство05.11.2021 г. /петък/от 15:00 до 16:30 ч.

 

Община Цар Калоян
Населено мястомястоденчас
гр. Цар КалоянПред Общината03.11.2021 г. /сряда/от 10:00 до 13:00 ч.
с. ЕзерчеЦентър03.11.2021 г. /сряда/от 13:10 до 15:10 ч.

 

Община Самуил
Населено мястомястоденчас
с. ЖелязковецКметство03.11.2021 г. /сряда/от 13:00 до 14:00 ч.
с. БогомилциКметство03.11.2021 г. /сряда/от 14:10 до 15:10 ч.
с. ХумаКметство03.11.2021 г. /сряда/от 15:20 до 16:20 ч.
с. КривицаКметство03.11.2021 г. /сряда/от 16:30 до 17:30 ч.
с. СамуилОбщина Самуил06.11.2021 г. /събота/от 09:00 до 11:00 ч.
с. ХърсовоКметство06.11.2021 г. /събота/от 11:10 до 12:10 ч.
с. Голяма водаКметство06.11.2021 г. /събота/от 12:20 до 13:20 ч.
с. БогданциКметство06.11.2021 г. /събота/от 13:30 до 14:30 ч.
с. НожаровоКметство06.11.2021 г. /събота/от 14:40 до 15:40 ч.
с. ВладимировциКметство06.11.2021 г. /събота/от 15:50 до 16:50 ч.
с. ЗдравецКметство06.11.2021 г. /събота/от 17:00 до 18:00 ч.
с. ПчелинаКметство06.11.2021 г. /събота/от 18:10 до 19:10 ч.
 

Община Кубрат

Населено мястомястоденчас
гр. Кубратпл. „Възраждане“ пред Читалището05.11.2021 г. /петък/от 09:00 до 12:00 ч.
с. ЗадругаПред Кметството05.11.2021 г. /петък/от 13:00 до 14:30 ч.
с. БисерциНа площада пред Читалището05.11.2021 г. /петък/от 15:00 до 17:00 ч.
с. МъдревоПред Читалището06.11.2021 г. /събота/от 09:00 до 11:30 ч.
с. СеварПред Кметството06.11.2021 г. /събота/от 12:00 до 14:30 ч.
с. БеловецПред Кметството06.11.2021 г. /събота/от 15:00 до 17:00 ч.
     

 

Забележка: За останалите населени места ще бъде публикуван актуализиран график, след съгласуване с общините на територията на 18 МИР – Разградски.

 

 

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



Присъедини се към нашите Facebook групи

Новини Разград
Новини Завет
Новини Исперих
Новини Кубрат
Новини Лозница
Новини Цар Калоян
Новини за Лудогорец
ЖК "Орел" - гр. Разград
кв. Бели лом - Разград
ЖК "Освобождение" - Разград
Новини - Североизточна България
Пътна обстановка и ПТП-та в област Разград
Върни се горе