Кметът на Разград показа проекта за обновяването на колодрума в града

Кметът Добрин Добрев сподели:  Знаете ли какво е характерно за кукувицата? Кукувицата снася яйцата си в чужди гнезда, за да може друга птица да измъти яйцата и да отгледа малкото кукувиче. Сиреч друг да свърши трудната работа и популацията да си се развива.
За добро или не в моя екип кукувици няма и ние отдавна не разчитаме на чужда „помощ“, а запрятаме ръкави и си вършим работата.

В следващите няколко дни от общината ще информират гражданите за напредъка по различни проекти.
Проекти по които се работи са главно спортните обекти:

YouTube

Проектът за велоалея до село Гецово вече е завършен. Трасето преминава през частни имоти, за които започват процедури по отчуждаване и търси се финансиране по европейска програма.


Завършен е и проектът за велоалея, която ще свързва велоалеята от ул. „Странджа“ до селскостопанската гимназия. С него ще се кандидатства за финансиране по европейска програма.

TikTok

Ще бъде изградена и велоалея, която ще преминава по поречието на реката и ще достига до младежкия парк.

Работният проект за ремонт на градския колодрум също е готов. Освен нова трибуна и реконструирана писта, в него ще бъде изградена и мултифункционална спортна площадка.

 

 

 

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



viber

Върни се горе